Podłogi z białego dębu to stylowa i ponadczasowa opcja podłóg, którą można dostosować do własnych potrzeb projektowych. Podłogi z białego dębu mogą być dokładnie tym, czego szukasz – to miękki, subtelny kolor o doskonałej trwałości. Podłoga stanowi fundament projektu dla innych elementów w pomieszczeniu. Budujesz na podłodze jedną warstwę na raz, aby uzyskać ostateczny wygląd, z podłogą podtrzymującą i uziemiającą wszystkie pozostałe elementy. Podłogi dębowe w obecnej chwili cieszą się bardzo dużą popularnością.

Podłogi z białego dębu to stylowa i ponadczasowa opcja podłóg, którą można dostosować do własnych potrzeb projektowych

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, gdy rozważasz dębowe podłogi, jest to, że istnieją dwa główne typy: podłogi z czerwonego dębu i podłogi z białego dębu. Istnieje między nimi kilka różnic technicznych, które omówimy bardziej szczegółowo tutaj. Ale najważniejszą rzeczą do rozważenia w pierwszej kolejności jest to, że w ich naturalnym stanie mają różne kolory i ziarna, co wpłynie na to, jak pobierają plamy i jak będą wyglądać w twoim domu. Dębowe podłogi są tak piękne i uspokajające. Naturalny, stonowany odcień drewna stanowi fundament pomieszczenia – relaksujący, swobodny i znośny. Te podłogi oddają istotę tego, o co mi chodzi – bezproblemowe życie, dzięki czemu mogę cieszyć się dobrymi rzeczami. Neutralne odcienie dębu dobrze współgrają z praktycznie każdą kolorystyką, którą wybierzesz w swoich pokojach, ciepłych lub chłodnych. Aby uzyskać lekki i świeży wygląd, poplami podłogę z białego dębu na jaśniejszy kolor. To również wygładza i miesza kontrast w ziarnie, zapewniając bardzo czysty wygląd. W przypadku bardziej tradycyjnych, rustykalnych lub po prostu ciemniejszych podłóg ciemna plama pięknie się wchłania i pozwala ziarnu naprawdę się wyróżnić.

Podłogi z czerwonego dębu i białego dębu są zarówno z twardego drewna, jak i są bardzo trwałe, biały dąb jest tylko trochę twardszy i odporny na zarysowania i wgniecenia

Podsumowanie

Podłogi z czerwonego dębu i białego dębu są zarówno z twardego drewna, jak i są bardzo trwałe, biały dąb jest tylko trochę twardszy i odporny na zarysowania i wgniecenia. Są to wysokiej jakości produkty podłogowe, które wytrzymają codzienne użytkowanie przez lata. Ale, jak sugerują ich nazwy, ich kolory są zupełnie inne. Czerwony dąb ma więcej różowych i pomarańczowych odcieni, podczas gdy biały dąb jest neutralny, z podstawowymi brązowymi i brązowymi odcieniami. Oba będą inaczej plamić ze względu na podteksty w nich. Róże i pomarańcze w czerwonym dębie przejdą przez plamę, dzięki czemu ta sama plama będzie wyglądać inaczej na czerwonym i białym dębie. Neutralne odcienie białego dębu zachowają bogaty kolor plamy bez zmiany jej wyglądu. Białe dębowe deski są naturalnie ciemniejsze niż dąb czerwony, ale ponieważ mają neutralne odcienie, lepiej nadają się do jaśniejszych plam. Zachowają kolor plamy bez dodawania różowych i pomarańczowych odcieni do gotowego wyglądu.